Info...

Kontakt:
Radim Štěrba, info(a)rx-sport.cz

Podmínky užití:
Obsah webu www.rx-sport.cz je poskytován bez záruky!!! I přes velkou snahu autora tohoto webu se nemusí informace na něm obsažené shodovat se skutečností. Informace obsažené v nabídkách "tabulka", "odehrané zápasy" a "historie" se proto mohou lišit od skutečnosti. Proto jakékoliv používání webu www.rx-sport.cz je pouze a jen na vlastní zodpovědnost. Web www.rx-sport.cz se tímto vzává veškeré zodpovědnosti za možnou způsobenou újmu či škody, které by tímto mohly vzniknout.

Aktualizace:
Aktualizace online výsledků probíhá neustále. Jedná se o živé výsledky. Aktualizace nabídek "tabulka" a "odehrané zápasy" probíhá vždy jednou denně, po odehrání všech zápasů dané ligy.

Partnerské weby:
www.realsports.cz ---> Originální značkové oblečení a sportovní potřeby.
www.oksports.cz ---> Vše pro sport a volný čas.
Sportovní online přenosy
Český web o Manchester City FC
www.paris-sg.wgz.cz
Dbeckham.cz - web o Davidu Beckhamovi
www.saintsfc.cz
Jaromír Jágr a New York Rangers.CZ - český web o klubu New York Rangers.
Watch NHL Online! - NHL live streaming.
www.vasfotbal.cz - eviduj své fotbalové výsledky a srovnej se s ostatními.
Web Rx-SPORT.cz nabízí online výsledky (live výsledky) zápasů (ligových, pohárových, přátelských, mezinárodních, ...). Z nabídky sportů lze vybrat FOTBAL, LEDNÍ HOKEJ, TENIS, BASKETBAL. Aktuální výsledky jsou doplněny u prestižních lig archivem odehraných zápasů a tabulkou, která se průběžně aktualiyuje, takže dostaváte pravidelně čerstvé infotmace. Náhledy tabulek jednotlivých lig jsou k dispozici i přímo na stránce s live výsledky. K dispozici jsou také tabulky minulých ročníků soutěže. Online sportovní přenosy jsou k dispozici na stránce live.rx-sport.cz.