Oceláři z Třince vedou tabulku.

Oceláři z Třince vedou tabulku české hokejové Extraligy i po dnešním zápase. Třinec porazil olomouc 3:2 a vede tabulku o jeden bod před Libercem. Liberec také vyhrál, porazil ševce ze Zlína.Vyhrála i třetí Kometa Brno, která si ta zpravila chuť po třech prohraných utkáních v řadě. Na posledním místě zůstávají Karlovy Vary, které dnes nestačily na Vítkovice.
[ 28.12.2016 | 21:06:22 ]

Česká hokejová Extraliga živě.

Vedoucí Liberec prohrál v Plzňi 2:5, i přesto ale stále vede ligovou tabulku. O jeden bod za Bílými tygry jsou Oceláři z Třince, kteří v posledním záapse porazili doma po prodloužení Pardubice. Neúspěchy vedoucích týmů se držely i dalších. Prohrál Litvínov i brněnská Kometa. Kometa Brno je už dokonce až na čtvrté pozici za Litvínovem. A na svém kontě má tři porážky z řadě. Celkově si Kometa z posledních pěti zápasů odvezla jen 4 body.
[ 05.12.2016 | 06:41:19 ]

Extraliga: Kometa i Oceláři ztrácí.

Kometa Brno i Oceláři Třinec začínají ztrácet. Třinec z posledních pěti utkání pouze jednou vyhrál. A Kometa vyhrála v základní hrací době také pouze jednou a jednou na samostatné nájezdy. na první místo v ligové tabulce se dostal severočeský Liberec. Ten má nyní 54 bodů. Třinec na místě druhém má 51 bodů a Brno je třetí jen o skóre. Poslední zůstávaní Karlovy Vary.
[ 30.11.2016 | 07:40:41 ]

NHL: Florida vyhrála nad Ottawou.

Florida i s Jaromírem Jágrem vyhrála na ledě Ottawy 4:1. O vítězství se postaral i český hráč Jaromír Jágr, který dal jeden gól a na další dva nahrál. I přes výhru patří Floridě v tabulce východní konference až 10. pozice a na osmou příčku zajišťující postup do play off ztrácí dva body.
[ 20.11.2016 | 20:22:34 ]

Souboj prvního s druhým.

Česká hokejová Extraliga dnes nabídla kompletních 7 zápasů. A mimo jiné také souboj prvního s druhým týmem aktuální tabulky. hrálo se v Brně, kde přijel Třinec. Zápas po remíze 2:2 v základní hrací době dospěl do prodložení a následně došlo i na samostatné nájezdy. A domácí Brno, bylo nakonec lepší a získalo o bod navíc. Olomouc i Zlín prohráli po páté v řadě a jsou na barážových pozicích.
[ 20.11.2016 | 20:19:12 ]

Hokejové výsledky online - Extraliga, KHL, NHL, ....

Výsledky nejen české hokejové extraligy online. Výsledky všech prestižních hokejových lig na jednom místě. Sledujte zápasy evropských i zámořských hokejových velkoklubů live. Live výsledky jsou doplněny o přehledné tabulky. Najdete zde tak všchny důležité hokejové informace.

Přehled vybraných prestižních hokejových lig a některých jejich klubů, jejichž výsledky můžete najít na webu:

Mistrovství světa a Euro hoceky tour live na rx-sport.cz

Web nabízí kromě ligových tabulek a zápasů i online tabulky a výsledky zápasů z Mistrovství světa nebo například Euro hockey tour.